O autorze
Każdy przedmiot ma trzy życia; ja szukam dla nich co najmniej pięciu.
W pracy projektuję ( wnętrza) i wykładam ( o wnętrzach), po pracy- remontuję stuletni dom i opracowuję patenty na osiągnięcie wielkiego efektu przy minimalnych środkach.

Rusza 4 edycja DESIGN DLA ZWIERZĄT!

logo DDZ, proj. Obszar Roboczy
logo DDZ, proj. Obszar Roboczy
Jak głosi legenda, w Wigilię, o północy, zwierzęta mówią ludzkim głosem. Sprawmy, by również te bezdomne powiedziały coś dobrego o człowieku. By zasnęły z pełnym brzuszkiem w ciepłym miejscu, nawet jeśli będzie to tylko schronisko. Kupując na aukcji Allegro DESIGN DLA ZWIERZĄT piękny design-prezent, ofiarujesz zwierzętom pełną miskę, ciepły koc lub niezbędne leczenie. Po raz 4 ruszamy z akcją DDZ. Podaruj co masz - kup co możesz! Podopieczni Schroniska Siestrzeń liczą na nas!


DESIGN DLA ZWIERZĄT to akcja charytatywna, której pomysłodawcą i organizatorem jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów. Większość z nich to zwierzęta adoptowane, które uratowała i dała kochający dom.
Cztery lata temu postanowiła połączyć swoją wielką miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je obie w dobro, jakim jest pomaganie. Tak powstała akcja Design dla Zwierząt, wspierająca bezdomne zwierzęta w potrzebie. W tym roku celem DDZ jest wsparcie podopiecznych Schroniska Siestrzeń.


[b] Aukcje na Allegro odbędą się w dniach 6 -14 grudnia 2014.
Wszystkie osoby zainteresowane podarowaniem swoich prac prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do 2 grudnia.[/b]

W poprzednich edycjach na aukcjach można było licytować m.in. design, ubrania od polskich projektantów, biżuterię, ilustracje, grafiki, zdjęcia, oraz usługi projektowe. Podobnie jak w poprzednich edycjach, w tym roku również dołączyłam do akcji DDZ i podarowałam IDEALNY ŚRODEK, czyli 3-godzinną konsultację projektową.

Zróbcie sobie prezent i dołączcie do licytacji!
e-mail akcji: ddz@designby.pl
więcej informacji: DESIGN DLA ZWIERZĄT

Patroni medialni Akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT 2014:
Enter the ROOM, Design Alive
Trwa ładowanie komentarzy...